Matterport 3D Lazer Tur

Matterport, yeni nesil 360 Derece Virtual Reality(Sanal Gerçeklik) teknolojisidir. Yeni nesil bir teknoloji olarak eski teknolojilerin aksine etrafı size tek bir nokta odaklı olarak göstermez, birçok noktadan alınan görüntülerle açık ya da kapalı bir mekanı gezebilmenizi, sanki oradaymışsınız gibi aşağı-yukarı, sağ-sol ve ileri-geri hareketler yaparak 3D Sanal Gerçeklik deneyimi yaşamanızı sağlar.

a

Alışveriş Merkezinizi ve Mağazanızı internet sitenizden müşterilerinize 3D teknolojisiyle sergileyebilir, onlara gezecekleri ve alışveriş yapacakları yerleri önceden tanıtabilirsiniz.

Alışveriş Merkezleri için Matterport 3D Sanal Tur şeklinde yaptıracağınız çekim sayesinde potansiyel ziyaretçilerinize kendinizi önceden tanıtabilme fırsatı yakalayabileceksiniz.

Mağazalar için yapılacak Matterport 3D Sanal Tur çekimi, mekanınıza daha önce gelmemiş olan potansiyel müşteriler için güzel bir tanıtım fırsatı olacaktır. Bunun yanında rakiplerinizle aranızda önemli bir fark oluşturacak, böylelikle tercih olarak ilk sıralarda yer alabileceksiniz.

Cafe, Restaurant, Bar vb. gibi yeme-içme ve eğlence mekanları için kullanacağınız Matterport 3D Sanal Tur teknolojisi sayesinde aktif ve potansiyel müşterileriniz mekanı rahatlıkla gezebilecek ve böylelikle mekanınızı tanıyabilecekler.

Cafe veya Restaurantınız için Matterport 3D Sanal Tur şeklinde yaptıracağınız çekim sayesinde müşterilerinizin gözünde rakiplerinize karşı daha avantajlı olacaksınız. Özellikle online rezervasyon sisteminiz varsa hiç şüphesiz mekanınızda daha önce bulunmayan müşterileriniz için Matterport Teknolojisiyle çekilen 3D Gezinti büyük bir avantaj olacaktır.

Bar ve Eğlence Mekanları için yapılacak 3D Sanal Tur çekimi, mekanınıza daha önce gelmemiş olan potansiyel müşteriler için güzel bir tanıtım fırsatı olacaktır.

a
a

Üniversite, Lise, İlköğretim, Anaokulu, Kreş, Dil ve diğer eğitim kurumlarında daha önceden edindiğimiz çekim tecrübesiyle birlikte öğrenci ve velilere kurumunuzu iyi bir şekilde tanıtma fırsatı yakalayın.

İlköğretim Kurumları, Ortaöğretim Kurumlar ve Üniversiteler için Matterport 3D Sanal Tur şeklinde yaptıracağınız çekim sayesinde öğrenci ve veliler kurumunuzu ziyaret etmeden görebilir böylelikle onların ilk tercihleri arasında yer alabilirsiniz. Kurumunuzu fotoğraflardan, video ve eski 3D Teknolojilerinden değil, internetten Sanal Tur şeklinde gezerek görme fırsatı yakalayan öğrenci ve veliler güven içerisinde kurumunuza başvuru yaptırmak isteyecektir.

Kurs Merkezleri olan İş kursları, Dil kursları, Hobi kursları, Yetenek kursları ve daha birçok merkez için yapılacak 3D Sanal Tur çekimi, kurs merkezinize daha önce gelmemiş olan potansiyel müşteriler için güzel bir tanıtım fırsatı olacaktır. Önceden sanal tur yaparak kurs merkezinizi gezme fırsatı yakalayan müşterilerin tercihlerinde siz her zaman bir adım önde olacaksınız.

Matterport Teknolojisiyle, her türlü gayrimenkul ve inşaat projeleri için çekim yapılabilmektedir. Bu bakımdan Gayrimenkul danışmanları, Müteahhitler ve her türlü emlak & inşaat projelerine iştirak edenler mekanı tanıtabilmek ve müşterilerine daha yakından gösterebilmek için önemli bir fırsat yakalamış olacaklardır.

Gayrimenkul danışmanları, Matterport çekimleriyle müşterilerine sağladıkları portföylerini kolaylıkla sunabilir, böylelikle zamandan tasarruf edebilirler. Ayrıca Gayrimenkul danışmanları portföylerindeki gayrimenkullerin Matterport 360 derece Sanal Tur çekimleri şeklinde müşterilere sunulmasıyla prestijlerini arttırabilecek, rakipleri arasında önemli bir fark yaratabileceklerdir.

Sağlık kuruluşunuzun her türlü imkanlarını gösterebilmek, odaları ve dilediğiniz her bölgesini tanıtabilmek için 3D teknolojisinden siz de faydalanın.

Hotel tanıtımlarında kendisini kanıtlamış Matterport teknolojisi ile ziyaretçilerinize eşsiz bir deneyim sunun.

Hotel & Tatil Merkezleri için Matterport 3D Sanal Tur şeklinde yaptıracağınız çekim sayesinde potansiyel müşterilerinize kendinizi önceden tanıtabilme fırsatı yakalayabileceksiniz. Potansiyel müşterileriniz, Hotelinize veya Tatil Merkezinize ait internet sitesinden mekanınızı sanal gerçeklik şeklinde gezerek görebilecek, böylelikle rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız.

Müteahhitler ve inşaat projesi üretenler, Matterport 360 derece Sanal Tur çekimleriyle müşterilerine projelerini kolaylıkla sunabilir ve tanıtabilirler.

a